Skip to content

Piekarnia NORD Studnik

to firma, która kontynuuje tradycje w połączeniu z nowoczesną technologią od 2000 roku. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz odbiorców sieciowych.

Produkcja na naturalnych zakwasach i rozczynach drożdżowych, przy właściwej obróbce ciasta sprawia, że pieczywo ma dobry smak oraz zapach i szybko nie czerstwieje. Używamy naturalnych, najlepszych surowców. Sięgamy po stare, domowe i sprawdzone receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dbamy o ciągły rozwój naszej oferty, wprowadzamy nowe wyroby, stanowiące nowatorskie i udane połączenia różnych składników.

Wykorzystywana przez nas technologia wypieku pieczywa pozwala na uzyskanie produktów o wysokich walorach smakowych.

KFP00975
szeroki asortyment pieczywa

szeroki asortyment pieczywa

ciastka deserowe

ciastka deserowe

torty na różne okazje

torty na różne okazje

KFP01030

Nasza produkcja

Większość prac wykonujemy ręcznie. Używamy naturalnych i najlepszych surowców. Sięgamy po stare, domowe i sprawdzone receptury przekazywane z pokolenia na pokolenie. Dbamy o ciągły rozwój naszej oferty, wprowadzamy nowe wyroby, stanowiące nowatorskie i udane połączenia różnych składników.

Wykorzystywana przez nas technologia wypieku pieczywa pozwala na uzyskanie produktów o wysokich walorach smakowych. Kunszt naszych piekarzy odzwierciedlają chleby okolicznościowe pieczone na specjalne okazje, np. wesela.

Pieczemy pełną gamę ciast piaskowych, drożdżowych, francuskich, deserowych, tortowych. Asortyment naszych wyrobów cukierniczych jest wciąż modyfikowany i wzbogacany o nowe produkty.

Galanteria cukiernicza obejmuje ciastka tortowe, deserowe i bankietowe oraz wiele innych wyrobów m.in. z czekolady lub bitej śmietany, a także szereg wyśmienitych tortów wykonywanych na zamówienie.

Poznaj nasze wypieki

Piekarnia

cukiernia

Torty

Oferta śniadaniowa